jste zde: úvodní » Obchodní podmínky


Obchodní podmínky


Prodej byl zastaven


A. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

  Kupní smlouva mezi dodavatelem a zákazníkem vzniká odesláním objednávky prostřednictvím objednávkového formuláře ze stránek www.cezar-klenotnictvi.cz/.

  Veškeré objednávky realizované prostřednictvím stránek www.cezar-klenotnictvi.cz/ jsou pro obě smluvní strany závazné. Uskutečněním objednávky prostřednictvím objednávkového formuláře ze stránek www.cezar-klenotnictvi.cz/ zákazník stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a s reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

  Objednávka je platná pouze tehdy, pokud zákazník řádně vyplní všechny požadované údaje objednávkového formuláře. Místem dodání zboží je jednoznačně adresa uvedená zákazníkem v objednávkovém formuláři.

B. Cenové podmínky

     Při zasílání na Slovensko připočítáváme rozdíl poštovného mezi zasíláním v Čechách a na Slovensko (cca 5 Euro).

 

C. Podmínky a možnosti platby nákupu 

        Veškeré poštovné a balné ZDARMA

  • Platba dobírkou (PPL) - tento druh platby může použít pouze zákazník s trvalým pobytem na území ČR nebo SR a s dodací adresou na území ČR nebo Slovenska. Platba proběhne při převzetí zboží(na Slovensku v Eurech). 
  • Platba hotově - zákazník si vyzvedne a zaplatí zboží v prodejně. Při tomto druhu platby bude zákazník informován o uložení zboží na prodejně.
  • Platba převodem - zákazník provede převod na bankovní účet prodejce (viz objednávkový formulář). Po přijetí platby bude zboží ihned odesláno.

D. Podmínky dodání

Termín expedice zboží – dle podmínek přepravce

Doprava zboží - dopravu po celé ČR zajišťuje dodavatel prostřednictvím zásilkové služby PPL nebo jiných smluvních přepravních firem. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím.

E. Záruční podmínky

  Dodavatel poskytuje na veškeré jím prodávané zboží standardně záruku 24 měsíců. Záruční lhůta počíná běžet dnem doručení zboží zákazníkovi a úplným uhrazením ceny zboží zákazníkem. V případě, že zákazník nemá doklad o převzetí zboží, počíná záruční lhůta běžet dnem vystavení daňového dokladu.

  Do záruční opravy bude přijato pouze zboží kompletní a s průvodní dokumentací. Reklamaci může zákazník uplatnit pouze u prodejce na jeho adrese nebo v prodejně CÉZAR klenotnictví v Plzni.

  V případě, že se na zboží vyskytne vada v záruční době, má zákazník nárok na bezplatné odstranění vady zboží. V případě, že bude vada zboží neodstranitelná (závada neopravitelná), nahradí dodavatel zákazníkovi vadný výrobek novým stejného typu nebo po dohodě se zákazníkem jiným typem výrobku, přičemž dojde k doplacení nebo vrácení cenového rozdílu na příslušné smluvní straně. 

  Do záruční opravy není možné přijmout zboží: 

  • s prošlou záruční lhůtou v den předložení (doručení) zboží k reklamaci 
  • mechanicky poškozené (roztržené, poleptané, poškrábané, deformované, apod.) 
  • poškozené nesprávným zacházením, které je v rozporu s návodem k použití nebo zvyklostmi správného používání 
  • poškozené přírodními živly jako je voda, oheň, elektrický výboj a jinými extrémními přírodními a fyzikálními procesy 
  • poškozené neodborným servisním zásahem 
  • u kterého došlo k poškození, zaviněnému úbytkem nebo narušením struktury materiálu v důsledku pravidelného častého užívání výrobku (u šperků například ztenčení materiálu otěrem o pokožku pod únosnou mez apod.).

F. Vrácení zboží

  V případě vrácení zboží ve 14 denní lhůtě dle § 53 odst.7 obchodního zákoníku se při vrácení peněz kupujícímu odečte částka vynaložená na poštovné a balné.

G. Storno objednávky (odstoupení od kupní smlouvy)

  Odeslanou objednávku je možné stornovat telefonicky na tel. čísle 605 923 153 a elektronickou poštou.

H. Značky pravosti

  Všechny prodávané šperky ze stránek www.cezar-klenotnictvi.cz/, zhotovené z drahých kovů, jsou označeny značkami pravosti. Každý šperk je především označen státním puncem (úřední značka stanovená spaciálně pro každý typ drahého kovu), dále pak symbolem ryzosti daného kovu a značkou výrobce.

I. Reklamační řád

  Reklamační řád stránek www.cezar-klenotnictvi.cz vychází z Občanského zákoníku a vztahuje se na zboží, jehož reklamace je řádně uplatněna v záruční lhůtě. Souhlas s reklamačním řádem stvrzuje zákazník uskutečněním závazné objednávky.

  Převzetím zboží se rozumí okamžik odebrání zboží od přepravce. Pokud zákazník zjistí jakýkoliv rozdíl mezi dokladem o prodeji a skutečně dodaným zbožím nebo neobdržel se zásilkou daňový doklad, záruční list a návod v českém jazyce, případně certifikát je povinen ihned informovat dodavatele. Zboží musí být k reklamaci dodáno vždy s úplnou průvodní dokumentací jako je paragon, záruční list, český návod (v případě hodinek) a případný certifikát. 

  Zákazník je povinen zkontrolovat dodávku, zda není obal přebíraného zboží viditelně poškozen nebo poničen. Pokud je zásilka poničena, neměl by zákazník zásilku převzít a měl by s přepravcem sepsat protokol o poškozené zásilce a neprodleně informovat o této skutečnosti dodavatele. 

  Zákazník je při uplatňování reklamace povinen předložit záruční list a daňový doklad, které obdržel při převzetí zboží. V případě zasílání vadného zboží je zákazník povinen zabalit vadné zboží do původního obalu a připojit podrobný popis vady výrobku nebo vyjádření servisního střediska o závadách. Zákazník musí uvést přesnou zpáteční adresu. Náklady na dopravu reklamace k dodavateli nese zákazník, stejně tak riziko a odpovědnost za poškození či ztrátu zásilky dopravou. Z tohoto důvodu doporučujeme zásilku pojistit.  

  Do reklamace bude přijato pouze zboží kompletní a s průvodní dokumentací. Reklamaci může zákazník uplatnit pouze u prodejce na jeho adrese nebo v prodejně CÉZAR klenotnictví v Plzni.

  Prodejce vyřídí Vaši reklamaci nejpozději do 30-ti dnů.

J. Ochrana osobních údajů

  Veškeré osobní údaje zákazníka jsou důvěrné, budou použity pouze pro vnitřní potřebu dodavatele, vnitřní statistiku, vnitřní analýzu prodeje a především k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím. Osobní údaje nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetím osobám apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

K. Další ujednání

  Veškeré další obchodní vztahy mezi dodavatelem a zákazníkem, které nepostihují tyto obchodní podmínky, se řídí platnými zákony ČR, Obchodním zákoníkem a Občanským zákoníkem.


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Košík

za 0 Kč

obsahuje 0 položek

Objednat

Nejzajímavější

Dámské hodinky OMEGA 1381.70.00

 Dámské vysoce elegantní hodinky. Hodinky jsou...
 Výprodej
dostupnost: na skladě

akční cena43 200 Kč

(ušetříte 28 800 Kč z původní ceny 72 000 Kč)

detail - Dámské hodinky OMEGA 1381.70.00

Akce

Certina dámské hodinky C001.217.11.047.00

Hmotnost 89 g, velikost pouzdra 34 mm, výška pouzdra...
dostupnost: na skladě

akční cena9 000 Kč

(ušetříte 1 990 Kč z původní ceny 10 990 Kč)

detail - Certina dámské hodinky C001.217.11.047.00

© Všechna práva vyhrazena   - hodiny a šperky, partneri

výroba e-shopu na míru ANTstudio.cz