jste zde: úvodní » Reklamační řád


Reklamační řád

  Reklamační řád stránek www.cezar-klenotnictvi.cz vychází z Občanského zákoníku a vztahuje se na zboží, jehož reklamace je řádně uplatněna v záruční lhůtě. Souhlas s reklamačním řádem stvrzuje zákazník uskutečněním závazné objednávky. 

Převzetím zboží se rozumí okamžik odebrání zboží od přepravce. Pokud zákazník zjistí jakýkoliv rozdíl mezi dokladem o prodeji a skutečně dodaným zbožím nebo neobdržel se zásilkou daňový doklad, záruční list a návod v českém jazyce, případně certifikát, je povinen ihned informovat dodavatele. Zboží musí být k reklamaci dodáno vždy s úplnou průvodní dokumentací.

  Zákazník je povinen zkontrolovat dodávku, zda není obal přebíraného zboží viditelně poškozen nebo poničen. Pokud je zásilka poničena, neměl by zákazník zásilku převzít a měl by s přepravcem sepsat protokol o poškozené zásilce a neprodleně informovat o této skutečnosti dodavatele. 

  Zákazník je při uplatňování reklamace povinen předložit záruční list a doklad, které obdržel při převzetí zboží. V případě zasílání vadného zboží je zákazník povinen zabalit vadné zboží do původního obalu a připojit podrobný popis vady výrobku nebo vyjádření servisního střediska o závadách. Zákazník musí uvést přesnou zpáteční adresu. Náklady na dopravu reklamace k dodavateli nese zákazník, stejně tak riziko a odpovědnost za poškození či ztrátu zásilky dopravou. Z tohoto důvodu doporučujeme zásilku pojistit. 

  Do reklamace bude přijato pouze zboží kompletní a s průvodní dokumentací. Reklamaci může zákazník uplatnit pouze u prodejce na jeho adrese nebo v prodejně CÉZAR klenotnictví v Plzni.

  Prodejce vyřídí Vaši reklamaci nejpozději do 30-ti dnů. Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Košík

za 0 Kč

obsahuje 0 položek

Objednat

Nejzajímavější

Dámské hodinky OMEGA 1381.70.00

 Dámské vysoce elegantní hodinky. Hodinky jsou...
 Výprodej
dostupnost: na skladě

akční cena43 200 Kč

(ušetříte 28 800 Kč z původní ceny 72 000 Kč)

detail - Dámské hodinky OMEGA 1381.70.00

Akce

Certina dámské hodinky C001.217.11.047.00

Hmotnost 89 g, velikost pouzdra 34 mm, výška pouzdra...
dostupnost: na skladě

akční cena9 000 Kč

(ušetříte 1 990 Kč z původní ceny 10 990 Kč)

detail - Certina dámské hodinky C001.217.11.047.00

© Všechna práva vyhrazena   - hodiny a šperky, partneri

výroba e-shopu na míru ANTstudio.cz